Korio ląstelių projektas P&L: -54 (≃ -469 EUR)

Sudaryti sąlygas žmonėms gyventi patogiai, laisvai, saugiai ir pigiau tiesiogiai Žemės planetoje, be pastatų ar automobilių.
wikifactory.com/@mindey/hivecell YAML Projektas Produktai

Tai yra projektas, kuriuo noriu užsiimti hobiu. Tikslas yra: „Korio ląstelių“ gamybos linija. "Massive-transformative purpose" (MTP) yra -- tai, kad per penkerius metus šimtai milijonų žmonių persikeltų iš namų gyventi Žemėje tiesiogiai „Korio ląstelėse“.

Koncepcija grindžiama kapsulinio viešbučio su ratukais idėja, kurią galima sujungti su koriu panašiu pastatu. „Trello“: https://trello.com/b/t5tgSxq2/hivecell.


Veiklos informacija
 • Parts
  • Base
   • Basics
    • Shock absorbers
    • Wheels
   • Chassis
    • Rotation mechanism
    • Battery section
  • Hull
   • Door
   • Bed
   • Water tubes
   • Electricity wires


(nesiųsti pranešimų) (nebūtinas) Prašome prisijungti.

{0.5} Taip pat galite pažiūrėti į projektą, kuriame yra [vaizdo įrašas] (https://www.youtube.com/watch?v=_wojbII5PD4), kuriame pateiktas pirmasis šios idėjos pavyzdys.

{0.5} You can also look at the project, which has a video on first instance of this idea.


Ir iš tikrųjų, naudodamiesi „Autodesk Inventor“ ir „YouTube“, mes turime apie {3} valandų darbo.

And, actually we have about {3} hours of input with Autodesk Inventor and YouTube.


Man atrodo, kad dugną galima būtų tiesiog pasigaminti iš nerūdyjančio plieno skardos, ir dėl mažų gabaritų, ta 1-2 mm skarda bus pakankamai stipri atlaikyti reikiamas apkrovas.  : vilemile
  : -- 
  : -- 
  

--Mindey, 💤

Krovinyje reikia atsižvelgti į įrangos, kurią reikia padidinti, pridedant funkcijas ateityje, svorį (galbūt vis daugiau ir daugiau?)

载荷需要考虑以后增加功能时需要增加的设备的重量(可能会越来越多?)  : -- 
  : Mindey
  : -- 
  

--transiency,

COVID19 atveju ypač reikalingi kapsuliniai automobiliai ~

在COVID19的情况下,特别需要胶囊车〜  : -- 
  : Mindey
  : -- 
  

--transiency,

Kai jums reikia eiti dirbti į kitą „hivecell“, kad būtumėte su kitais žmonėmis, telefone gali būti programa, kuri suplanuotų jūsų „hivecell“ svyravimą iki, tarkime, 17:34.

When you need to go to work in an different hivecell to be with other people, you could have an app on your phone to schedule your hivecell to swing by at say 5:34pm ready for you.  : 草长莺飞, Mindey
  : -- 
  : -- 
  

--chronological,

Labai norėčiau pamatyti „HiveCell“, įskaitant „nešiojamojo namų biuro“ funkciją (tai galėtų susieti su Kokonai project)

I'd love to see HiveCell including "portable home office" feature (it could link with Kokonai project )  : Mindey
  : -- 
  : -- 
  

--Ruta,

Galbūt geriausias būdas patekti į „HiveCell“ yra suskaidyti projektą į dalis ir paklausti dalyvių ir tiekėjų apie jų sugebėjimus ir įsipareigojimą gaminti dalis bei pasiūlymus, kaip jie norėtų, kad produktas būtų.

Ką turiu omenyje „bendradarbiai ir tiekėjai“?

 • Jei pritariu šiai idėjai ir leisiu „YouTube“ vartotojams pradėti kurti prototipus ir dalytis prototipais su pasauliu, tada jų prototipai yra tam tikra indėlio forma, ir jie turėtų gauti dalį galimo pinigų srauto iš masinės gamybos produkto gamybos ir pardavimo.

 • Jei pasidalysiu šia idėja su langų gamintoju, klausdamas, kiek tai kainuotų ir kiek jie norėtų iš to pagaminti, ir paprašyčiau jų pasiūlymų, kaip pagerinti dizainą, jie turėtų dalį galimo pinigų srauto iš masinės gamybos produkto gamyba ir pardavimas.

Mes galėtume padaryti šią idėją kaip vieną didelį šifravimo turtą, pasirašydami visus susitikimus į blokų grandinę, kaip indėlio įrodymą.

Bet prieš tai turėčiau sukurti vaizdo įrašą apie pasirašymo supaprastinimą ir pasirašytų įvykių grafiko atvaizdavimą.

Perhaps the best way to get to HiveCell, is by breaking down the project into parts, and asking contributors and suppliers about their abilities and commitment to producing parts, and suggestion, how they would like the product to be.

What do I mean "contributors and suppliers"?

 • If I share this idea, and let youtubers start prototyping, and sharing the prototyping with the world, then their prototypes is a form of contribution, and they should get part of the eventual cashflows from the manufacturing and sales of mass-produced product.

 • If I share this idea with a manufacturer of windows, asking, how much this would cost, and how much would they want to make of it, and ask for their suggestions for improvement of design, then they should part of the eventual cashflows from the manufacturing and sales of mass-produced product.

We could do this idea endeavor as one big crypto-asset by signing all the meetings into blockchain, as proof of contribution.

But before that, I should make a video on simplifying the signing, and displaying the graph of signed events.  : Ruta
  : -- 
  : -- 
  

--Mindey, 💤

// Perhaps the best way to get to HiveCell, is by breaking down the project into parts, and asking contributors and suppliers about their abilities and commitment to producing parts, and suggestion, how they would like the product to be.

Interesting! So what are those parts in HiveCell project?  : Mindey
  : -- 
  : -- 
  

--Ruta,

Exactly, and so, I think I'll talk with people regarding those parts. It's a way to go, I believe, but I'm at the same time creating cryptographic scheme, so, it'll take some time, and will have to do multiple things for this to happen. I'm thinking of linking to proofs on blockchain on each node in the "Operational details" section.  : Ruta, transiency
  : -- 
  : -- 
  

--Mindey,