Filtras
Kaina
~

Dar nėra daugiau filtrų.

Misija: Pasaulinis finansinis „Think-Tank“ skirtas padėti pasauliui drauge apsibrėžti ir siekti tikslų, bei padėti žmonėms dirbti ties spekuliatyviomis naujomis idėjomis, ir pasiekti jų taikymo naudos masiškumo.

Aprašymas:

„0oo“ yra virtuali erdvė, kurioje žmonės organizuoja idėjų tyrimus, ir plėtoja inovacijų mastą.

Šis projektas yra skirtas valdyti pačios šios svėtainės kūrimą. Šiuo metu ši svetainė gyvuoja adresu 0oo.li, ir yra „įvesties/išvesties“ sistema, sukurta remiantis šio projekto kilmės istorijoje ([1], [2]) (vaizdo įrašas) paaiškintais siekiais ir principais aprašytais šioje publikacijoje, apibūdinančiais siekį padėti žmonijai drauge apsibrėžti ir siekti tikslų kiek įmanoma visiems suprantama kalba, ir tokiu būdu sukurti draugišką intelektą, kuris tapatus pačiai žmonijai ir gyvybei.

Keletas svajojamų įvykių

  • [per 3-5 metus] pusė milijardo žmonių meta darbą ir gyvena tiesiogiai spręsdami problemas visuomenėje, darydami tai, kas jiems patinka.
  • [per 7 metus] pagrindiniai sveikatos, švietimo ir darbo iššūkiai išsprendžiami milijonų žmonių sugalvotais inovatyviais sprendimais, kurie išbandomi, ir dalis kurių tampa sėkmingais, ir toliau vykdomais projektais.

Ankstenės šio projekto versijos yra atviro kodo, ir prieinamos adresu github.com/infamily.

Štai čia yra vieno-puslapio santrauka, apibūdinanti projektą iš investicinės perspektyvos, su vienu iš galimų kelių tapti masinio naudojimo resursu.

Vadovavimas:

  • Mindey I. (projekto vadovas)
  • Ruta D. (rinkodaros tyrėja, augimo specialistė (growth-hacker))

Savanoriai:

  • Aliev A. (programinės įrangos inžinierius), programavo tai, kas matoma čia infamily/infinity1.0 - pirmoji versija.
  • Artem K. („front-end“ programinės įrangos inžinierius), programavo tai, kas matoma čia infamily/infinity-reactjs - ReactJS antros versijos kliento aplikacija.

Partneriai.

Draugai. - Foresight Institute (https://foresight.org) - BFI Institute (https://www.bfi.org)

daugiau..

Kaina: 2.0 ħ
    tiesiogiai
(~ 17.38 EUR, be pristatymo kainos)